Yhteystiedot

Yhteystiedot, hallitus ja toimihenkilöt 2021

Hallitus

Puheenjohtaja – Aki Tsupari – aki.tsupari (a) snynumis.fi, 040-820 3701 (vain ilt. 17-20, ja viikonloppuisin)

Juha Hyötyläinen – jumailhy (a) luukku.com, 050-917 9978

Yrjö Hyötyniemi – yrjo.hyotyniemi (a) outlook.com, 040-6619669

Kari Lamminen – kari.lamminen (a) welho.com, 050-5715988

Pekka Honkanen – pekka.honkanen (a) snynumis.fi, 0500-667077

Ville Huupponen – ville.huupponen (a) snynumis.fi

Jyrki Muona – jyrki.muona (a) helsinki.fi

Marko Manninen – marko.manninen (a) snynumis.fi

 

Jäsenasiat

sihteeri (a) snynumis.fi

 

Numismaattinen aikakauslehti

Päätoimittaja Outi Järvinen – outi.jarvinen (a) snynumis.fi

 

Huutokaupat / muu päivittäinen toiminta

 

Toiminnanjohtaja

Marko Salonen – marko.salonen (a) snynumis.fi, +358 50 588 1105

Huutokaupanhoitaja

Juha Halén / Janne Söderholm – auctions (a) snynumis.fi, 050-577 0301

 

Suomen Numismaattinen Yhdistys r.y.

Maneesikatu 2b A201
00170 Helsinki
auctions (a) snynumis.fi

Puhelin 050 577 0301, Tel. International +358 50 577 0301